Etui TinyPod zamieni Apple Watch w iPoda

Kiedyś istniały przypadki, które pozwalały zamienić iPoda w zegarek. Od tego czasu minęło sporo czasu, ale trend trwa – teraz możesz zamienić swój Apple Watch w iPoda.

Według ArsTechnica tinyPod to obudowa przypominająca iPoda z okrągłym przyciskiem przewijania. Po umieszczeniu Apple Watcha w etui przycisk staje się w pełni analogowy i fizycznie obraca tarczę zegarka. Firma opatentowała już tę technologię i obiecuje powiedzieć więcej w przyszłym miesiącu.

Etui posiada z boku dwa dodatkowe przyciski, które odpowiadają jednocześnie przyciskom na samym zegarku. Poza tym w sprawie nie ma nic więcej. Brak dodatkowej pamięci, baterii i innych funkcji.

Zdaniem szefa tinyPod, etui najlepiej będzie służyć do wszystkiego, co związane z odtwarzaniem multimediów, w tym do przełączania muzyki.

Firma twierdzi również, że etui pomoże właścicielom smartwatchów spędzać mniej czasu ze smartfonami, ale nadal będzie mógł odbierać wiadomości, e-maile, połączenia, powiadomienia z kalendarza i uzyskiwać dostęp do innych funkcji zegarka.