Oferta – terminal płatniczy dla Twojej firmy!

Terminal Płatniczy to wygoda dla Ciebie i Twoich klientów. Posiadanie terminala płatniczego to same korzyści dla Twojej firmy – większe obroty, większe zyski, zadowolenie klientów. Natomiast liczne dodatkowe usługi sprawią, że terminal przyniesie Ci wiele dodatkowych profitów.

Nie miałeś nigdy terminala płatniczego? Odbierz terminal na zawsze za darmo!

Płatność kartą – terminal płatniczy dla firmy

Karty płatnicze regularnie zyskują na popularności. Ich liczba stale rośnie. Obecnie w Polsce mamy 33 miliony kart płatniczych. Wraz z tym wzrasta liczba klientów preferujących bezgotówkową formę płatności i świadomie wybierających punkty akceptujące karty. Wskaźnik wartości transakcji w ciągu ostatnich dwóch lat wzrósł o 29%. Podsumowując terminal płatniczy jest podstawowym wyposażeniem każdego sklep, firmy handlowej czy różnego rodzaju usług.

Jeśli nie posiadałeś terminala płatniczego od 12 miesięcy to w ramach Programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać z darmowego terminala płatniczego nawet na próbę! Są firmy, z którymi możesz nawiązać umowę współpracy na czas nie określony lub na czas obowiązywania dopłaty z Funduszu Polska Bezgotówkowa z możliwością bezpłatnego odstąpienia od umowy po okresie dopłaty! Uważaj na umowy długo terminowe. W ramach Programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać aż z trzech darmowych terminali z obrotem po 100 000 zł czyli w sumie do wykorzystania możesz mieć nawet 300 000 zł.

Darmowe Terminale – Polska Bezgotówkowa 0 zł za abonament i prowizję!

 

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA OFERTA NA TERMINAL PŁATNICZY W POLSCE

Posiadasz wiele ofert na terminal płatniczy i nie wiesz na jaką firmę masz się zdecydować?

Chętnie przedstawię Ci korzystną ofertę na terminal płatniczy.

Wyślij formularz kontaktowyofertę otrzymasz do 30 min w każdym dniu tygodnia!

image-13

Posted in Blog and tagged , , , , , , , .