Oferta – terminal płatniczy dla Twojej firmy!

Terminal Płatniczy to wygoda dla Ciebie i Twoich klientów. Posiadanie terminala płatniczego to same korzyści dla Twojej firmy – większe obroty, większe zyski, zadowolenie klientów. Natomiast liczne dodatkowe usługi sprawią, że terminal przyniesie Ci wiele dodatkowych profitów.

Płatność kartą – terminal płatniczy dla firmy

Karty płatnicze regularnie zyskują na popularności. Ich liczba stale rośnie. Obecnie w Polsce mamy 33 miliony kart płatniczych. Wraz z tym wzrasta liczba klientów preferujących bezgotówkową formę płatności i świadomie wybierających punkty akceptujące karty. Wskaźnik wartości transakcji w ciągu ostatnich dwóch lat wzrósł o 29%. Podsumowując terminal płatniczy jest podstawowym wyposażeniem każdego sklep, firmy handlowej czy różnego rodzaju usług.

Jeśli nie posiadałeś terminala płatniczego od 12 miesięcy to w ramach Programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać z darmowego terminala płatniczego nawet na próbę! Są firmy, z którymi możesz nawiązać umowę współpracy na czas nie określony lub na czas obowiązywania dopłaty z Funduszu Polska Bezgotówkowa z możliwością bezpłatnego odstąpienia od umowy po okresie dopłaty! Uważaj na umowy długo terminowe. W ramach Programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać aż z trzech darmowych terminali z obrotem po 100 000 zł czyli w sumie do wykorzystania możesz mieć nawet 300 000 zł.

Darmowe Terminale – Polska Bezgotówkowa 0 zł za abonament i prowizję!

 

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA OFERTA NA TERMINAL PŁATNICZY W POLSCE

Posiadasz wiele ofert na terminal płatniczy i nie wiesz na jaką firmę masz się zdecydować?

Chętnie przedstawię Ci korzystną ofertę na terminal płatniczy.

Wyślij formularz kontaktowyofertę otrzymasz do 30 min w każdym dniu tygodnia!

image-13

Posted in Blog and tagged , , , , , , , .