Terminal płatniczy bez abonamentu

Czy na rynku istnieje oferta terminala płatniczego bez abonamentu z konkurencyjną – standardową stawką prowizją?


Aktualnie od marca 2022r. zmieniły się warunki Fundacji Polskie Bezgotówkowej i nie ma już terminali na własność. Jednak nadal jest bardzo konkurencyjna oferta w ramach Programu można otrzymać terminal Smart POS przez 5 miesięcy za darmo, po tym okresie jest abonament niski abonament tylko 19 zł netto/msc i prowizja 0,69% od kart Visa i Mastercard. Abonament w kwocie 19 zł jest promocyjny i na chwilę obecną promocja trwa do końca września 2022r.

Ciekawą alternatywą dla wielu przedsiębiorców może być aplikacja na telefon, tzw. like pos, dzięki której zamieniasz swójego smartfona w terminal płatniczy, aplikacja która kosztuje tylko 4,99 zł + prowizja 0,59% + 8 groszy. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z aplikacji w Programie Polska Bezgotówkowa, także również na aplikacji można mieć 5 miesięcy za darmo.

Terminal płatniczy Smart Pos D220 będzie integrował się z kasami fiskalnymi zgodnie z nowymi wymaganiami wynikającymi z ustawy “polskiego ładu”, po szczegóły odsyłam do wpisu – terminal płatniczy smart pos D220 integracja z kasą fiskalną

Szczegóły aktualnej oferty Smart POS D220, którego dostawcą jest największy operator w kraju firma eService. Terminal ten dostępny jest tylko dla klientów kwalifikujących się do Programu Polska Bezgotówkowa czyli tych którzy od roku nie posiadali terminala lub nie mieli go w ogóle do tej pory. Pierwsze 5 miesięcy do obrotu 42 000 zł jest całkowicie za darmo natomiast po tym okresie jest abonament w wysokości 19 zł miesięcznie oraz prowizja od transakcji w wysokości 0,69% od kart Visa i kart Mastercard. Ponadto nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Jest to najlepsza oferta dla małych i średnich firm generujących do kilkudziesięciu transakcji dziennie. Dodatkowo terminal Smart Pos D220 we własnym zakresie należy wyposażyć w Internet – poprzez kartę sim (najlepiej sprawdzić ofertę u swojego operatora lub na popularnym serwisie aukcyjnym można taką kartę kupić za około 10 zł z rocznym terminem ważności) lub sieć Wifi – która może być nawet udostępniona z jakiegokolwiek smartfona.

Funkcjonalność terminala Smart Pos D220 w ogóle nie odbiega w żaden sposób od funkcjonalności tradycyjnego/standardowego terminale płatniczego. Terminal przyjmuje płatności zbliżeniowe, magnetycznie na chip oraz blikiem.

Podsumowując:

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here