Terminal płatniczy bez abonamentu

Czy na rynku istnieje oferta terminala płatniczego bez abonamentu z konkurencyjną – standardową stawką prowizją?

Terminal płatniczy Smart Pos D220 będzie integrował się z kasami fiskalnymi zgodnie z nowymi wymaganiami wynikającymi z ustawy “polskiego ładu”, po szczegóły odsyłam do wpisu – terminal płatniczy smart pos D220 integracja z kasą fiskalną

Owszem jak najbardziej jest taka oferta jest to Smart POS D220, którego dostawcą jest największy operator w kraju firma eService. Terminal ten dostępny jest tylko dla klientów kwalifikujących się do Programu Polska Bezgotówkowa czyli tych którzy od roku nie posiadali terminala lub nie mieli go w ogóle do tej pory. Pierwszy rok do obrotu 100 000 zł jest całkowicie za darmo natomiast po darmowym roku terminale przechodzą na własność wówczas potrącana jest sama prowizja od transakcji w wysokości 0,69% od kart Visa i 0,79% od kart Mastercard. W ramach programu można odebrać do trzech darmowych terminali płatniczych. Ponadto nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Jest to najlepsza oferta dla małych i średnich firm generujących do kilkudziesięciu transakcji dziennie. Dodatkowo terminal Smart Pos D220 we własnym zakresie należy wyposażyć w Internet – poprzez kartę sim (najlepiej sprawdzić ofertę u swojego operatora lub na popularnym serwisie aukcyjnym można taką kartę kupić za około 10 zł z rocznym terminem ważności) lub sieć Wifi – która może być nawet udostępniona z jakiegokolwiek smartfona.

Funkcjonalność terminala Smart Pos D220 w ogóle nie odbiega w żaden sposób od funkcjonalności tradycyjnego/standardowego terminale płatniczego. Terminal przyjmuje płatności zbliżeniowe, magnetycznie na chip oraz blikiem.

Podsumowując:

  • 0 zł stałych opłat – brak abonamentu oraz brak wiążących umów na określony czas
  • Nowoczesny terminal płatniczy bez opłat i prowizji przez 12 miesięcy Terminal D220 otrzymasz na własność za darmo, bez opłat za dzierżawę – także po 12 miesiącach
  • Najniższa na rynku prowizja od transakcji – 0,69% (od kart Visa) oraz 0,79% (od kart Mastercardu) – którą płacisz dopiero po darmowym rocznym okresie – i jest to jedyna płatność za terminal!
  • Akceptacja kart płatniczych Visa, Mastercard, vPay, Maestro, Union Pay, Diners Club, JCB oraz blik
  • Wypłata środków na dowolny rachunek bankowy w ciąg 48 godzin J
  • jedno ładowanie starcza na przyjęcie ok. 200 transakcji
  • Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa EMV oraz PCI DSS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here