Terminal płatniczy bez abonamentu

Czy na rynku istnieje oferta terminala płatniczego bez abonamentu z konkurencyjną – standardową stawką prowizją?


Od 1 stycznia 2023r. zmieniły się warunki Fundacji Polskie Bezgotówkowej i okras bezpłatny został wydłużony z 6-ciu do 12-stu miesięcy. Po darmowym roku jest niski abonament tylko 19 zł netto/msc i prowizja 0,69% od kart Visa i Mastercard oraz 0,3% za BLIK. A

Ciekawą alternatywą dla wielu przedsiębiorców może być aplikacja na telefon, tzw. like pos, dzięki której zamieniasz swójego smartfona w terminal płatniczy, aplikacja która kosztuje tylko 4,99 zł + prowizja 0,59% + 8 groszy. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z aplikacji w Programie Polska Bezgotówkowa, także również na aplikacji można mieć 12 miesięcy za darmo.

Terminal płatniczy Smart Pos będzie integrował się z kasami fiskalnymi zgodnie z nowymi wymaganiami wynikającymi z ustawy “polskiego ładu”, po szczegóły odsyłam do wpisu – terminal płatniczy smart pos D220 integracja z kasą fiskalną

Szczegóły aktualnej oferty Smart POS , którego dostawcą jest największy operator w kraju firma eService. Terminal ten dostępny jest tylko dla klientów kwalifikujących się do Programu Polska Bezgotówkowa czyli tych, którzy od roku nie posiadali terminala lub nie mieli go w ogóle do tej pory. Pierwszy rok do obrotu 100 000 zł jest całkowicie za darmo natomiast po tym okresie jest abonament w wysokości 19,9 zł miesięcznie oraz prowizja od transakcji w wysokości 0,69% od kart Visa i kart Mastercard, 0raz 0,39% za transakcje BLIKiem. Ponadto nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Jest to najlepsza oferta dla małych i średnich firm generujących do kilkudziesięciu transakcji dziennie. Dodatkowo terminal Smart Pos D220 we własnym zakresie należy wyposażyć w Internet – poprzez kartę sim (w przypadku decyzji pozytywnej i współpracy za moim pośrednictwem daję gratis starter Orange) lub sieć Wifi – która może być nawet udostępniona z jakiegokolwiek smartfona.

Funkcjonalność terminala Smart Pos w ogóle nie odbiega w żaden sposób od funkcjonalności tradycyjnego/standardowego terminale płatniczego. Terminal przyjmuje płatności zbliżeniowe, magnetycznie na chip oraz blikiem.

Podsumowując:

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here