terminal płatniczy w telefonie

likePOS – nowoczesny terminal płatniczy w telefonie lub tablecie dla wszystkich przedsiębiorców.

eService czyli największy operator płatności bezgotówkowych w Polsce wprowadził do swojej oferty aplikację umożliwiającą przyjmowanie płatności w telefonie lub tablecie. Aplikacja przeszła pomyślnie wielomiesięczny pilotaż, dzięki czemu można bezpiecznie przyjmować płatności nielimitowane kwotowo autoryzując je kodem PIN. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Visa – Tap to Phone (TTP), która gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa niezbędne dla procesowania transakcji z użyciem autoryzacji za pomocą PIN.

SoftPOS – aplikacja mobilna, którą można pobrać w Sklepie Play pod nazwą likePOS zajmuje około 17MB. Można ją zainstalować wyłączenie na telefonach lub tabletach z systemem operacyjnym Android 8.1 lub wyższym, wyposażonych w technologię NFC. Obsługuje wszystkie transakcje najbardziej popularnych kart tj. Visa i Mastercard poprzez metodę płatności zbliżeniowych, oprócz płatnością kartą może realizować płatność zegarkiem czy smartfonem jak również wirtualnymi portfelami (Google Pay i Apple Pay). LikePOS umożliwia również wysyłanie potwierdzeń transakcji bezpośrednio na adres e-mail.
LikePOS jest świetnym sposobem na wygodną obsługę płatności bezgotówkowych bez potrzeby wynajmowania tradycyjnego terminala płatniczego. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie go potrzebujesz. Nie potrzeba żadnego dodatkowego sprzętu ani urządzeń zewnętrznych.
Do aktywacji i działania aplikacji należy podpisać umowę z operatorem eService za moim pośrednictwem, następnie należy pobrać aplikację i aktywować w portalu klienta, do którego dostęp otrzymasz od eService.

Jaki jest koszt aplikacji? Tylko 4,99 zł, natomiast umowa zawierana jest na czas nieokreślny. Prowizja 0,59% od kart Visa i Mastercard + 8 groszy. Takiej opcji nie ma żaden inny operator. Jest to najtańszy dostęp do aplikacji płatniczej bez zobowiązującej umowy – możesz zrezygnować kiedy chcesz.