Terminal płatniczy za darmo

W ciągu czterech lat funkcjonowania Fundacji Polska Bezgotówkowa do Programu przystąpiło ponad 500 tys. przedsiębiorców, którzy korzystają z ponad 650 tys. urządzeń. Przypominam, że w ramach dopłaty można odebrać terminal płatniczy z darmowym limitem 100 000 zł.
Warto skupić się na terminalu płatniczym, który po darmowym okresie kosztuje tylko 19,9 zł. Jest to Smart Pos od firmy eService – największego operatora w Polsce. Jest to jedyny operator, który ma takiego rodzaju terminal. Po darmowym okresie płacisz jedynie prowizję od transakcji w wysokości 0,69% od kart Visa Mastercard i 0,39% za transakcje BLIKiem i niewielki abonament. Terminal jest stworzony na bazie smartfona i wyposażony w oprogramowanie android. Działa nie zależnie tzn. nie paruje się go z telefonem lub innymi urządzeniami. Jedynie co trzeba zrobić to udostępnić mu sieć wifi lub wyposażyć w kartę sim – tak jak każdy telefon. Jest to świetne urządzenie dla branż, które nie muszą posiadać tradycyjnego terminala. Funkcjonalność terminala Smart Pos jest taka sama jak terminala płatniczego, czyli klient może zapłacić poprzez zbliżenie lub przeciągnięcie karty, BLIKiem oraz portfelami wirtualnymi typu Google Pay lub Apple Pay, może również dokonać płatności w obcej walucie.

Sprawdź czy możesz przystąpić do Programu Polska Bezgotówkowa:
– Posiadasz numer NIP oraz numer REGON
– Nie przyjmowałeś płatności bezgotówkowych na terminalu płatniczym w ciągu ostatnich 12 miesięcy
– Nie uczestniczyłeś już w Programie Polska Bezgotówkowa

Jeśli spełniasz wszystkie warunki możesz przystąpić do Programu i odebrać terminal płatniczy Smart Pos.

Dodatkową korzyścią może być fakt, że po otrzymaniu terminala płatniczego otrzymujesz fakturę VAT (z adnotacją, że została opłacona z PWOB czyli z Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego), którą możesz wrzucić w koszty mimo, że nie jesteś jej płatnikiem.

Jeśli jesteś zainteresowany – skorzystaj z formularza kontaktowego – prześlę szczegóły na maila.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here