Terminal płatniczy za darmo

W ciągu trzech lat funkcjonowania Fundacji Polska Bezgotówkowa do Programu przystąpiło ponad 255 tys. przedsiębiorców, którzy korzystają z ponad 350 tys. urządzeń. Przypominam, że w ramach dopłaty można odebrać do 3 terminali płatniczych z darmowym limitem po 100 tys. każdy.
Warto skupić się na terminalu płatniczym, który po darmowym roku przechodzi na własność. Jest to Smart Pos D220 od firmy eService – największego operatora w Polsce. Jest to jedyny operator, który ma możliwość przekazania za darmo terminala płatniczego na własność. Po darmowym roku płacisz jedynie prowizję od transakcji w wysokości 0,69% od kart Visa oraz 0,79% od kart Mastercard i 0,3% za transakcje BLIKiem. Terminal jest stworzony na bazie smartfona i wyposażony w oprogramowanie android. Działa nie zależnie tzn. nie paruje się go z telefonem lub innymi urządzeniami. Jedynie co trzeba zrobić to udostępnić mu sieć wifi lub wyposażyć w kartę sim – tak jak każdy telefon. Jest to świetne urządzenie dla branż, które nie muszą posiadać tradycyjnego terminala. Funkcjonalność terminala Smart Pos D220 jest taka sama jak terminala płatniczego, czyli klient może zapłacić poprzez np. poprzez zbliżenie lub przeciągnięcie karty, BLIKiem oraz portfelami wirtualnymi typu Google Pay lub Apple Pay, może również dokonać płatności w obcej walucie.

Sprawdź czy możesz przystąpić do Programu Polska Bezgotówkowa:
– Posiadasz numer NIP oraz numer REGON
– Nie przyjmowałeś płatności bezgotówkowych na terminalu płatniczym w ciągu ostatnich 12 miesięcy
– Nie uczestniczyłeś już w Programie Polska Bezgotówkowa

Jeśli spełniasz wszystkie warunki możesz przystąpić do Programu i odebrać na własność terminal płatniczy Smart Pos D220.

Dodatkową korzyścią może być fakt, że po otrzymaniu terminala płatniczego otrzymujesz fakturę VAT na kwotę około 700 zł (z adnotacją, że została opłacona z PWOB czyli z Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego), którą możesz wrzucić w koszty mimo, że nie jesteś jej płatnikiem.

Jeśli jesteś zainteresowany – skorzystaj z formularza kontaktowego – prześlę szczegóły na maila.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here