Terminale POS czyli Terminale Płatnicze

Dbając o najlepszą obsługę każdej firmy proponujemy terminale płatnicze światowego lidera który gwarantuje bezpieczeństwo w płatnościach elektronicznych. Jest to firma Ingenico oraz Verifone.

Verifone VX 675

Mały, przenośny, niezastąpiony terminal płatniczy!

Najmniejszy i najbardziej funkcjonalny terminal bezprzewodowy na świecie, oferujący liczne korzyści. Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. VX 675 spełnia także wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.

[metaslider id=145]

 

Verifone VX 680

Niezawodny i wytrzymały terminal

VX 680 jest poręcznym przenośnym rozwiązaniem płatniczym wyposażonym w kolorowy, dotykowy wyświetlacz oraz czytnik płatności zbliżeniowych. Występuje m.in. w wariancie umożliwiającym łączność 3G. Dzięki zainstalowaniu procesora ARM11 i niezawodnej platformy Verifone Evo terminal gwarantuje szybkie przetwarzanie danych transakcji.

VX 680 to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw wymagających przenośnych rozwiązań płatniczych: zarówno dla firm dostawczych, jak i dla restauracji, których klienci cenią możliwość zapłaty przy stoliku. VX 680 umożliwia przeprowadzenie bezpiecznej transakcji płatniczej w dowolnym miejscu i w krótkim czasie, dzięki czemu klienci są obsługiwani szybko i sprawnie.

[metaslider id=412]

Verifone VX 520

Prosta obsługa i szybkie transakcje – płatność kartą

VX 520 jest solidnym i wytrzymałym terminalem obsługiwanym na ladzie, oferującym niedoścignioną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki potężnemu procesorowi ARM11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Wbudowany moduł NFC pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych. Terminal VX 520 może dostarczać także usługi dodatkowe, jak np. programy lojalnościowe i kupony rabatowe.

Pełny zakres opcji komunikacyjnych: od modemu, przez Ethernet, po czteropasmowy GPRS oraz opcjonalne zasilanie akumulatorowe umożliwiają użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem jest specjalnie zaprojektowana obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania.

[metaslider id=421]

INGENICO

Terminal płatniczy ICT250
Terminal stacjonarny Ingenico iCT250 to najnowsza generacja terminali do akceptowania płatności bezgotówkowych zarówno zbliżeniowych, jak i tych potwierdzanych kodem PIN lub podpisem. Jednocześnie jest wygodny i prosty w obsłudze. Terminal charakteryzuje się kompaktową i ergonomiczną budową. Jest bardzo lekki i wydajny, a jednocześnie nowoczesny.

Comments are closed.