Terminale POS czyli Terminale Płatnicze

Dbając o najlepszą obsługę każdej firmy proponujemy terminale płatnicze światowego lidera który gwarantuje bezpieczeństwo w płatnościach elektronicznych. Jest to firma Ingenico oraz Verifone.

Verifone VX 675

Mały, przenośny, niezastąpiony terminal płatniczy!

Najmniejszy i najbardziej funkcjonalny terminal bezprzewodowy na świecie, oferujący liczne korzyści. Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. VX 675 spełnia także wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.

 

Verifone VX 680

Niezawodny i wytrzymały terminal

VX 680 jest poręcznym przenośnym rozwiązaniem płatniczym wyposażonym w kolorowy, dotykowy wyświetlacz oraz czytnik płatności zbliżeniowych. Występuje m.in. w wariancie umożliwiającym łączność 3G. Dzięki zainstalowaniu procesora ARM11 i niezawodnej platformy Verifone Evo terminal gwarantuje szybkie przetwarzanie danych transakcji.

VX 680 to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw wymagających przenośnych rozwiązań płatniczych: zarówno dla firm dostawczych, jak i dla restauracji, których klienci cenią możliwość zapłaty przy stoliku. VX 680 umożliwia przeprowadzenie bezpiecznej transakcji płatniczej w dowolnym miejscu i w krótkim czasie, dzięki czemu klienci są obsługiwani szybko i sprawnie.

Verifone VX 520

Prosta obsługa i szybkie transakcje – płatność kartą

VX 520 jest solidnym i wytrzymałym terminalem obsługiwanym na ladzie, oferującym niedoścignioną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki potężnemu procesorowi ARM11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Wbudowany moduł NFC pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych. Terminal VX 520 może dostarczać także usługi dodatkowe, jak np. programy lojalnościowe i kupony rabatowe.

Pełny zakres opcji komunikacyjnych: od modemu, przez Ethernet, po czteropasmowy GPRS oraz opcjonalne zasilanie akumulatorowe umożliwiają użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem jest specjalnie zaprojektowana obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania.

INGENICO

Terminal płatniczy ICT250
Terminal stacjonarny Ingenico iCT250 to najnowsza generacja terminali do akceptowania płatności bezgotówkowych zarówno zbliżeniowych, jak i tych potwierdzanych kodem PIN lub podpisem. Jednocześnie jest wygodny i prosty w obsłudze. Terminal charakteryzuje się kompaktową i ergonomiczną budową. Jest bardzo lekki i wydajny, a jednocześnie nowoczesny.

Posted in Blog and tagged , , , , , .

2 Comments

  1. Pingback: Transakcje bezgotówkowe w sklepie | 2WW

  2. Pingback: Najlepszy terminal płatniczy - 1906

Comments are closed.