Zarabiaj na DCC

Czy wiesz, że realnie jesteś w stanie posiadać terminal płatniczy za darmo a nawet na nim zarabiać i to nie małe pieniądze?

Operatorzy nie informują, że zarabiają na Twoich klientach płacących w walucie karty np. w Euro czy Dolarach. Zarabiają, duże kwoty na tzw. spreedzie czyli na różnicy pomiędzy kupnem a sprzedaży waluty – identycznie jak właściciele kantorów.

Jeśli obsługujesz klientów z zagranicy i Twój operator nie dzieli się z Tobą spreedem to miesięcznie możesz tracić kilkaset złotych, a w przypadku hoteli i restauracji gdzie głównie można spotkać zagranicznych klientów nawet kilka tysięcy – wszystko uzależnione jest od obrotów jakie generowane są na terminalu z udziałem kart zagranicznych.

Co powiedziałbyś jakbym zaproponował Ci bardzo konkurencyjną ofertę na terminal płatniczy i podzielił się z Tobą zyskiem ze spreedu? Wszystkie formalności są po mojej stronie.

Chętnie przedstawię Ci na symulacji kwotę Twojego ewentualnego zarobku z wybranego przez Ciebie miesiąca, wystarczy, że przedstawisz jeden z rachunków jaki wystawia Twój obecny operator a ja na jego podstawie jestem w stanie obliczyć ile mógłbyś zaoszczędzić lub nawet zarobić.

 

Większe zyski dzięki DCC

Usługa DCC jest stosowana na całym świecie. Turyści z zagranicy oczekują jej w miejscu, gdzie przebywają. Doceniają ją za przejrzystość i tempo przekazu informacji. Niktich nie zmusza do wyboru waluty. Znają ostateczne kwoty w swojej walucie, którymi zostaną obciążone ich rachunki. Dzięki temu unikają dodatkowych kosztów przewalutowania.

Wprowadzenia usługi DCC daje duże szanse przyciągnięcia nowych klientów, a dzięki ich zadowoleniu, a Ty  – jako właściciel terminala – zwiększy swój zysk, o którym wspomniałem wyżej. Najważniejszą korzyścią dla Ciebie są dodatkowe przychody z prowizji za realizację płatności w walucie karty. Możesz mieć także satysfakcję, że poprawia jakość obsługi zagranicznych klientów i kształtuje wizerunek Twojej firmy jako nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Uruchomienie i korzystanie z usługi DCC na terminalu płatniczym jest bezpłatne.