Jaką ofertę na terminal płatniczy wybrać?

Dobrym rozwiązaniem może być terminal płatniczy, który po darmowym roku przechodzi na Twoją własność. Po darmowym roku nie płacisz abonamentu tylko samą prowizję  w wysokości 0,69% od kart visa i 0,79% od kart Mastercard , mowa o terminalu płatniczym Smart Pos D220 od największego dostawcy terminali w Polsce – eService.

Zamów terminal Smart Pos D220 korzystając z formularza kontaktowego lub dowiedz się więcej na jego temat – chętnie odpowiem, na Twoje wszystkie pytanie. Nie ryzykujesz niczym, rok za darmo, a później płacisz tylko jedną, niską prowizję lub chowasz terminal do szuflady, który i tak nie generuje żadnych kosztów.

  503 777 126

  Płatności bezgotówkowe od dawna zagościły w naszym życiu. Wielu z nas nie wyobraża sobie sklepu czy  lokalu usługowego lub gastronomicznego, który nie byłby wyposażony w terminal płatniczy. Większość z nas jak widzi brak możliwości płatności kartą zupełnie rezygnuje z zakupów czy usług w danym miejscu.

                  Instytucje finansowe prześcigają się w formach płatności, dzisiaj oprócz standardowej karty kredytowej czy debetowej można płacić blikiem czy telefonem. Być może w niedalekiej przyszłości portfel z gotówką w ogóle nie będzie nam potrzebny. Niektórzy, zwłaszcza starsze osoby, które nadal korzystają z gotówki nie są w stanie sobie tego wyobrazić jednak młode pokolenie, dla których płatności bezgotówkowe nie tylko są wygodne jak i bezpieczne nie wyklucza takiej opcji.

                  Dodatkowo w tym roku ruszył Program Polska Bezgotówkowa. Dzięki której przedsiębiorcy, którzy nie korzystali w ostatnim roku z terminala płatniczego mogą otrzymać do trzech terminali płatniczych zupełnie za darmo w pierwszym roku korzystania (do obrotu 100 000 zł w danym roku na każdy terminal). Jednak czy w każdym przypadku taka dopłata jest opłacalna? W większości przypadków myślę że tak, jednak są firmy, które nie powinny kusić się na darmowy rok – już wyjaśniam dlaczego. Mianowicie zauważalnym jest fakt, że standardowe oferty terminali płatniczych bez dopłaty z Funduszu Polska Bezgotówkowa są po prostu tańsze. Można śmiało rzec, że firmy wykorzystują dopłatę  z Programu Polska Bezgotówkowa, zawierają wieloletnią umowę z klientem, dodatkowo podnosząc ceny za najem i prowizję. Zdarza się że firmy dostarczające terminale płatnicze zamieszczają aż 4 letni okres lojalnościowy. Myślę, że jest to stanowczo za długo.

  Właściciele firm z dużymi obrotami powinni przeanalizować czy opłaci się im skorzystać z dopłaty w postaci pierwszego darmowego roku (chyba, że limit 100 000 zł wyczerpie szybciej – to krócej), natomiast po darmowym roku ponosić wyższe opłaty, czy zrezygnować z dopłaty i skorzystać ze standardowej, tańszej oferty.

  Zaznaczam, że nie wszystkie firmy wzięły się na taki sposób. Znam osobiście kilka firm, które pozostawiły stawki prowizyjne na niskim poziomie oraz oczywiście dają klientom skorzystać z darmowego roku.

  Skorzystaj z formularza kontaktowego, dzięki czemu będę mógł przesłać Ci na maila niezobowiązującą ofertę!